Informacija
Ieškoti

Apie mus

Internetinė parduotuvė vyrams Men’s Zone

Pagrindinė parduotuvės specializacija – kokybiškas vyriškas apatinis trikotažas patraukliomis kainomis; ši prekių kategorija sudaro didžiausią asortimento dalį.

Šiuo metu siūlome kokybišką, išskirtinio ir plataus dizaino ir modelių, komfortišką vyrišką apatinį trikotažą tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus vyrams. Čia rasite patogių, jaunatviškumo nestokojančių boxer’ių, modernaus stiliaus, judesių nevaržančių brief’ų, šiuolaikiškų trumpikių kasdieniam dėvėjimui, ar intriguojančių, erotiškų ir seksualių modelių apatinį trikotažą ne tik išskirtinėms progoms, kuriuo galėsite nustebinti tiek save, tiek savo antrąja pusę.

Internetinės parduotuvės asortimentas nuolat atnaujinamas ir plečiamas. Tad kaskart, apsilankę parduotuvėje, galite likti maloniai nustebinti.

Apmokėjimas

Užsakymą apmokėti galima pasirinkus vieną iš siūlomų būdų atsiskaitymui už prekes.
Detaliau, apie atsiskaitymo būdus – skyriuje Apmokėjimas.

Pristatymas

Gavus apmokėjimą, užsakymas išsiunčiamas per Lietuvos Paštą, pasirenkant siuntimo variantą. Plačiau sužinosite apsilankę svetainės skyriuje Užsakymo pristatymas.

Kontaktai

Iškilus įvairiems, nenumatytiems klausimams dėl apmokėjimo, prekių pristatymo, ar, tiesiog, bus reikalinga konsultacija apie prekės charakteristikas – mielai padėsime. Kreipkitės nurodytais kontaktais Kontaktai skyriuje.

Prieš pradedant apsipirkimą mūsų parduotuvėje, prašome susipažinti su internetinės parduotuvės Men’s Zone taisyklėmis, kurias rasite čia.

Su malonumu visada laukiame Jūsų, tikėdamiesi, kad mūsų internetinėje parduotuvėje Men’s Zone atrasite tai, kas labiausiai Jums tinka ir patinka, kas leis Jums pasijausti laimingu, kas teiks Jums paprasto gyvenimiško džiaugsmo!

Parduotuvė