Informacija
Ieškoti

Jockstrap

Prekės kodas: B0016
-50 %
Akcija
TOP

Trumpas aprašymas


Nepriekaištingos kokybės, išvaizdūs minimalistiniai džiokstrepai ( jockstrap ) vyrams.  Pasijausite nevaržomai laisvai, patogiai ir komfortiškai. Švelnus ir minkštas audinys bei juosmens guma. Taip pat papildomai ... Skaityti toliau...


10.00 € 5.00 €

  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • Nepriekaištingos kokybės, išvaizdūs minimalistiniai džiokstrepai ( jockstrap ) vyrams. 
  • Pasijausite nevaržomai laisvai, patogiai ir komfortiškai. Švelnus ir minkštas audinys bei juosmens guma.
  • Taip pat papildomai dėvimi po šortais ar glaudėmis.
  • Idealiai tinka sportuojantiems vyrams, ypač kurie dalyvauja ekstremaliose sporto šakose ir yra pavojus susižeisti. Šio modeliavimo apatinis trikotažas patikimai fiksuoja priekyje ir užtikrina gerą ventiliaciją.
  • Pagaminti iš 95% viskozės ( tai dirbtiniu būdu iš celiuliozės pagamintas natūralus pluoštas. Audinys savo savybėmis yra panašus į medvilnę, bet geriau sugeria drėgmę ir dėl to yra labiau higieniškas pluoštas. Lyginant su medvilne yra minkštesnis ir švelnesnis, mažiau pilinguojasi, ypač gerai praleidžia orą. Audinys yra lengvas ir minkštas, nekaitina kai karšta, yra švelnus ir neįsielektrina. Viskozė yra blizgi, suteikia drabužiui prabangią išvaizdą ) ir 5% poliuretano ( tai sintetinis pluoštas neseniai pradėtas naudoti tekstilėje, kuris suteikia audiniui savybę gerai temptis, padidina tvirtumą ir ilgaamžiškumą ).

Patariama; L dydžiui liemens apimtis nuo ≤86cm iki ≤92cm; max liemens apimtis - 96cm
Prekės artikulas LB0016

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą
Susijusios prekės