Informacija
Ieškoti

Nėriniuotos sexy kelnaitės

Prekės kodas: B0168
-18 %
Akcija
TOP

Trumpas aprašymas


Puikios kokybės, švelnios, pažeminto liemens vyriškos nėriniuotos kelnaitės su šilkui būdingu blizgesiu. Jaučiamas audinio paviršiaus raštas. Pagamintos iš 95% poliamido ( tai dirbtinis pluoštas plonesnis už žmogaus... Skaityti toliau...


11.00 € 9.00 €

  • Prieinamumas: Išparduota

  • Puikios kokybės, švelnios, pažeminto liemens vyriškos nėriniuotos kelnaitės su šilkui būdingu blizgesiu. Jaučiamas audinio paviršiaus raštas.
  • Pagamintos iš 95% poliamido ( tai dirbtinis pluoštas plonesnis už žmogaus plauką su puikiomis kvėpavimo savybėmis, greitai džiūvantis ir išlaikantis puikią formą. Pati medžiaga yra labai atspari trinčiai, elastinga ir tvirta ) ir 5% elastano ( elastanas dažnai naudojamas maišant kartu su kitais audiniais/pluoštais, kas gaminiui suteikia komfortą ir lankstumą, tuo pačiu užtikrina apatinio trikotažo ilgaamžiškumą. Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi. Šiuolaikinis elastanas atsparus prakaito poveikiui, kosmetikai, aliejams, riebalams, saulės šviesai, gerai skalbiasi ) audinio.
  • Pasiūtos atsižvelgiant į vyro kūno anatomiją.

Patariama; XL dydžiui liemens apimtis nuo ≤90cm iki ≤96cm; max liemens apimtis - 100cm
Prekės artikulas XLB0168

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą
Susijusios prekės