Informacija
Ieškoti

Apmokėjimas

Apmokėti už prekes pasirinkite vieną iš Jums priimtiniausių metodų:

 • Elektroninė (internetinė) bankininkystė. Apmokama per OPAY. Tai vienoje vietoje Lietuvos Respublikoje veikiantys bankai. Jums tereikia iš sąrašo išsirinkti savo banką.
 • Bankiniu pavedimu tiesiogiai iš savo banko asmeninės sąskaitos. Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, užsakymo numerį ir kitą reikalingą informaciją apmokėjimui atlikti rasite el. paštu gautoje sąskaitoje faktūroje).
 • apmokėti už prekes grynaisiais atsiimant 
 1. LPexpress siuntų terminale
 2. LPEXPRESS kurjeriui ( paslaugos mokestis - 2.42 € )
 3. Lietuvos pašto skyriuje ( paslaugos mokestis - 4.50 € )
 • apmokėjimas per PayPal mokėjimo sistemą; patogus atsiskaitymo metodas, apmokant kortele.

Elektroninė ( internetinė ) bankininkystė

Tai saugi ir patogi interneto parduotuvėse naudojama mokėjimų surinkimo sistema. Ji leidžia pirkėjui atsiskaityti už pirkinius patogiausiu būdu. Naudojant šį atsiskaitymo būdą el.parduotuvė https://5balai.lt/ nukreips į Jūsų pasirinkto banko el.bankininkystės puslapį. Prisijungsite kaip įprastai ir atliksite mokėjimą. Jums nereikės formuoti pavedimo ar pildyti laukelių; visa tai atliks pati sistema.

 1.           El. bankininkystė ir kiti apmokėjimo būdai
 2.    Patogus ir patikimas apmokėjimo už prekes būdas, apmokant kreditine/ debetine banko kortele.
 3. Apmokėjimas per asmeninę internetinę bankininkystę. Patogus ir saugus apmokėjimo metodas, kai už prekes galite atsiskaityti rankiniu būdu atlikdami įprastą pinigų pervedimą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį. Užsakymo numerį ir kitą reikalingą informaciją apmokėjimui atlikti gausite į nurodytą el.pašto dėžutę. Apmokėjimas vyksta tiesiogiai per Jūsų banko internetinę bankininkystę be tarpininkų.
 4. Grynaisiais, atsiimant siuntą:

           a)    LPEXPRESS siuntų terminale. Apmokama bankine mokėjimo kortele.

           b)    LPEXPRESS kurjeriui ( paslaugos mokestis 2.42 € )

        c)    Pasirinktame Lietuvos pašto skyriuje ( paslaugos mokestis 4.50 € )