Informacija
Ieškoti

Apmokėjimas

Internetinėje parduotuvėje

Men’s Zone

apmokėjimas už prekes atliekamas pasirinkus vieną iš galimų apmokėjimo metodų:

  • Per Internetinę Bankininkystę. Apmokama per mokėjimų sistemą Mistertango. Tai vienoje vietoje Lietuvos Respublikoje veikiantys bankai. Jums tereikia iš sąrašo išsirinkti savo banką.
  • Bankiniu pavedimu tiesiogiai iš savo banko asmeninės sąskaitos. Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, užsakymo numerį ir kitą reikalingą informaciją apmokėjimui atlikti rasite el. paštu gautoje sąskaitoje faktūroje).
  • Internetinė bankininkystė. Apmokant per mokėjimų sistemą Paysera. Tai vienoje vietoje visi Lietuvos Respublikoje veikiantys bankai. Jums tereikia iš sąrašo išsirinkti savo banką. Taip pat per šią mokėjimų sistemą galimas apmokėjimas grynaisiais, pasirinkus Jums patogiausią variantą.
  • apmokėti už prekes grynaisiais Išperkamuoju paštu, atsiimant siuntą Lietuvos pašto skyriuje.
  • apmokėjimas per PayPal mokėjimo sistemą; patogus atsiskaitymo metodas, apmokant kortele.

Užsakymas išsiunčiamas tik gavus iš Jūsų apmokėjimą už prekes. Ši sąlyga galioja bet kuriam Jūsų pasirinktam apmokėjimo metodui, išskyrus apmokėjimą grynaisiais išperkamuoju paštu. Tačiau, iškilus nenumatytiems atvejams, visada galite kreiptis dėl užsakymo rezervavimo telefono Nr. nurodytu kontaktuose.

Toliau išsamiau išdėstysime kaip atliekamas apmokėjimas kiekvienu konkrečiu pasirinktu būdu už užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje Men’s Zone.

I. Per Internetinę Bankininkystę 

Tai saugi internetinės bankininkystės sistema. Naudojant šį atsiskaitymo būdą svetainė 5balai.lt nukreips Jus į banko puslapį. Jums nereikės formuoti pavedimo ar pildyti laukelių, visa tai padarys pati sistema. Jums reikės pasirinkti savo banką ir atlikti mokėjimą.

II. Apmokėjimas per savo banko Elektroninę Bankininkystę

Patogus ir saugus apmokėjimo metodas, kai už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį. Užsakymo numerį ir kitą reikalingą informaciją apmokėjimui atlikti rasite el. paštu gautoje sąskaitoje faktūroje. Apmokėjimas vyksta tiesiogiai per Jūsų banko internetinę bankininkystę be tarpininkų.

III. Internetinė Bankininkystė 

Tai saugi internetinės bankininkystės sistema. Naudojant šį atsiskaitymo būdą svetainė 5balai.lt nukreips Jus į banko puslapį. Jums nereikės formuoti pavedimo ar pildyti laukelių, visa tai padarys pati sistema. Jums reikės pasirinkti savo banką ( sekančiame žingsnyje atsivers puslapis su mokėjimo būdų pasirinkimu, kaip matote paveikslėlyje apačioje ) ir sistema automatiškai nukreips į Jūsų pasirinkto banko el. bankininkystės puslapį. REGISTRACIJA Payseros mokėjimo sistemoje NEBŪTINA!

Jeigu turite sąskaitą Payseros mokėjimo sistemoje ir apmokėsite iš jos, Jums į Payseros sąskaitą sugrįš 1% nuo mokėtinos sumos! Detalesnę informaciją rasite čia

Kaip galima matyti iš paveikslėlio, mokėjimų sistema Paysera taip pat suteikia galimybę apmokėti už prekes grynaisiais vienu iš pasirenkamų variantų, kaip apmokėjimas p/c MAXIMA, PERLO terminaluose, Lietuvos pašto skyriuose, PayPost, Lietuvos spaudos kioskuose ir kt. Kuris variantas Jums patogiausias ir priimtiniausias - Jūs taip pat galėsite pasirinkti, pažymėdami jį ir tęsdami toliau ir gaudami apmokėjimo instrukcijas.

Atsiskaitymas

 

IV. Apmokėjimas grynaisiais Išperkamuoju paštu

Tai patogus ir saugus apmokėjimas! Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, už prekes apmokėsite grynaisiais atsiimdami savo užsakymą Lietuvos pašte. Paslaugos kaina susideda; užsakymo siuntimo išlaidos + Lietuvos pašto nustatytas išperkamasis mokestis - 4.90 € . Pašto skyrių galite pasirinkti nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietovės.

V. Apmokėjimas pasirinkus mokėjimo sistemą

Patogus ir patikimas apmokėjimo už prekes būdas, norint apmokėti kreditine/ debetine kortele.

Jeigu iškilo neaiškumų ar turite klausimų dėl apmokėjimo, visada galite kreiptis nurodytais kontaktais

Parduotuvė