Informacija
Ieškoti

Erotinės vyriškos kelnaitės-boxers

Prekės kodas: B0596

Trumpas aprašymas


Seksualios boxer kelnaitės vyrams. Išskirtinai komfortiškos; sumodeliuota sukuriant papildomai erdvės ten, kur jos labiausiai reikia. Elastingos ir tamprios. Švelnus ir minkštas audinys kaip ir šortukų juosmen... Skaityti toliau...


10.00 €

  • Prieinamumas: Išparduota

  • Seksualios boxer kelnaitės vyrams.
  • Išskirtinai komfortiškos; sumodeliuota sukuriant papildomai erdvės ten, kur jos labiausiai reikia. Elastingos ir tamprios.
  • Švelnus ir minkštas audinys kaip ir šortukų juosmens guma.
  • Pagamintos iš 85 % poliamido ( tai dirbtinis pluoštas plonesnis už žmogaus plauką su puikiomis kvėpavimo savybėmis, greitai džiūvantis ir išlaikantis puikią formą. Pati medžiaga yra labai atspari trinčiai, elastinga ir tvirta ) ir 15 % elastano ( elastanas dažnai naudojamas maišant kartu su kitais audiniais/pluoštais, kas gaminiui suteikia komfortą ir lankstumą, tuo pačiu užtikrina apatinio trikotažo ilgaamžiškumą. Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi. Šiuolaikinis elastanas atsparus prakaito poveikiui, kosmetikai, aliejams, riebalams, saulės šviesai, gerai skalbiasi ) audinio.

Patariama; L dydžiui liemens apimtis nuo ≤86cm iki ≤92cm; max liemens apimtis - 96cm
Prekės artikulas LB0596

Patariama; XL dydžiui liemens apimtis nuo ≤90cm iki ≤96cm; max liemens apimtis - 100cm
Prekės artikulas XLB0596

Patariama; XXL dydžiui liemens apimtis nuo ≤94cm iki ≤100cm; max liemens apimtis - 104cm
Prekės artikulas XXLB0596

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą