Informacija
Ieškoti

Erotiškos trumpikės (briefs)

Prekės kodas: B0505

Trumpas aprašymas


Švelnaus audinio komfortiškos trumpikės (briefs) vyrams. Seksualios, elastingos ir tamprios, pralaidžios orui. Pasiūtos, sukuriant papildomos erdvės ten, kur jos labiausiai reikia; patogu dėvėti visą die... Skaityti toliau...


10.00 €

  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • Švelnaus audinio komfortiškos trumpikės (briefs) vyrams.
  • Seksualios, elastingos ir tamprios, pralaidžios orui.
  • Pasiūtos, sukuriant papildomos erdvės ten, kur jos labiausiai reikia; patogu dėvėti visą dieną, nepatiriant diskomforto.
  • Pagaminti iš 88% poliesterio ( tai sintetinė medžiaga, bet švelni ir labai lanksti. Plačiai naudojamas rūbų pramonėje, o pastaraisiais metais, pasitelkus naujoviškiausius, šiuolaikinių technologijų laimėjimus, imtas plačiai naudoti ir apatinio trikotažo gamyboje. Lengvos, "kvėpuojančios", greitai džiūstančios medžiagos iš poliesterio, puikiai išlaiko formą, nesiglamžo. Kokybiškas trikotažas iš poliesterio yra laidus orui ir drėgmei (prakaitui), todėl jį dėvint kūnas mažiau prakaituoja, nekaista, išlieka sausas net ir intensyviai judant ) ir 12% spandex ( tai siūlai iš poliuretano pluošto, suteikiantys audiniui savybę gerai temptis, padidina tvirtumą ir ilgaamžiškumą ) audinio.
  • Pasiūti atsižvelgiant į vyro fiziologiją.

Patariama; L dydžiui liemens apimtis nuo ≤86cm iki ≤92cm; max liemens apimtis - 96cm
Prekės artikulas LB0505

Patariama; XL dydžiui liemens apimtis nuo ≤90cm iki ≤96cm; max liemens apimtis - 100cm
Prekės artikulas XLB0505

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą