Informacija
Ieškoti

Stilingos maudymosi glaudės

Prekės kodas: G0200
-27 %
Akcija

Trumpas aprašymas


Lengvai žvilgančio, kokybiško audinio, pakankamai elastingos vyriškos maudymosi glaudės, su kuriomis atrodysite stilingai ir patraukliai. Komfortiškos, pralaidžios orui ir greitai džiūvančios. Pagamintos iš 80 % ny... Skaityti toliau...


15.00 € 11.00 €

  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • Lengvai žvilgančio, kokybiško audinio, pakankamai elastingos vyriškos maudymosi glaudės, su kuriomis atrodysite stilingai ir patraukliai. Komfortiškos, pralaidžios orui ir greitai džiūvančios.
  • Pagamintos iš 80 % nylon ( nylon priklauso poliamido pluošto grupės medžiagoms, iš kurio audiniai būna švelnūs, lengvi, greitai džiūva, atsparūs nusidėvėjimui, puikiai išsaugo formas ir nereikalauja specialios priežiūros. Pati medžiaga yra labai atspari trinčiai, elastinga ir tvirta ) ir 20 % lycra ( tai medžiaga pasižyminti didžiuliu atsparumu, elastingumu ir ilgaamžiškumu, gebėjimu grįžti į savo pirminę būseną. Idealiai priglunda prie kūno ir padidina judėjimo laisvę. Naudojama mažais kiekiais su kitomis medžiagomis, gerinant trikotažo savybes, suteikiant lengvumą, komfortą, elegantišką išvaizdą ).
  • Maudymosi glaudžių priekinėje srityje yra papildomas antras audinys.
  • Pasiūtos atsižvelgiant į vyro kūno anatomiją.

Patariama; M dydžiui liemens apimtis nuo ≤82cm iki ≤88cm; max liemens apimtis - 92cm
Prekės artikulas MG0200

 

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą