Informacija
Ieškoti

Stilingos maudymosi glaudės

Prekės kodas: G0206
-27 %
Akcija

Trumpas aprašymas


Pažeminto liemens, lengvai žvilgančio, kokybiško, švelnaus audinio, pakankamai elastingos vyriškos maudymosi glaudės, su kuriomis atrodysite stilingai ir patraukliai. Komfortiškos, pralaidžios orui ir greitai d... Skaityti toliau...


15.00 € 11.00 €

  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • Pažeminto liemens, lengvai žvilgančio, kokybiško, švelnaus audinio, pakankamai elastingos vyriškos maudymosi glaudės, su kuriomis atrodysite stilingai ir patraukliai.
  • Komfortiškos, pralaidžios orui ir greitai džiūvančios.
  • Pagamintos iš 80% nylon ( nylon priklauso poliamido pluošto grupės medžiagoms, iš kurio audiniai būna švelnūs, lengvi, greitai džiūva, atsparūs nusidėvėjimui, puikiai išsaugo formas ir nereikalauja specialios priežiūros. Pati medžiaga yra labai atspari trinčiai, elastinga ir tvirta ) ir 20% lycra ( tai medžiaga pasižyminti didžiuliu atsparumu, elastingumu ir ilgaamžiškumu, gebėjimu grįžti į savo pirminę būseną. Idealiai priglunda prie kūno ir padidina judėjimo laisvę. Naudojama mažais kiekiais su kitomis medžiagomis, gerinant trikotažo savybes, suteikiant lengvumą, komfortą, elegantišką išvaizdą ) audinio.
  • Maudymosi glaudžių priekinėje srityje yra papildomas antras audinys.
  • Pasiūtos atsižvelgiant į vyro kūno anatomiją.

Patariama; L dydžiui liemens apimtis nuo ≤86cm iki ≤92cm; max liemens apimtis - 96cm
Prekės artikulas LG0206

Patariama; XL dydžiui liemens apimtis nuo ≤90cm iki ≤96cm; max liemens apimtis - 100cm
Prekės artikulas XLG0206

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą