Informacija
Ieškoti

Stilingos maudymosi glaudės

Prekės kodas: G0154
-24 %
Akcija
TOP

Trumpas aprašymas


Nepriekaištingos kokybės, komfortiškos, greitai džiūvančios ir pralaidžios orui vyriškos maudymosi glaudės. Pažemintas liemuo ir stilingas dizainas, pakankamai elastingos. Tiks ir patiks bet kokio amžiaus vyrui. Pa... Skaityti toliau...


17.00 € 13.00 €

  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • Nepriekaištingos kokybės, komfortiškos, greitai džiūvančios ir pralaidžios orui vyriškos maudymosi glaudės. Pažemintas liemuo ir stilingas dizainas, pakankamai elastingos. Tiks ir patiks bet kokio amžiaus vyrui.
  • Pagamintos iš 80% nylon ( nylon priklauso poliamido pluošto grupės medžiagoms, iš kurio audiniai būna švelnūs, lengvi, greitai džiūva, atsparūs nusidėvėjimui, puikiai išsaugo formas ir nereikalauja specialios priežiūros. Pati medžiaga yra labai atspari trinčiai, elastinga ir tvirta ) ir 20% lycra ( tai medžiaga pasižyminti didžiuliu atsparumu, elastingumu ir ilgaamžiškumu, gebėjimu grįžti į savo pirminę būseną. Idealiai priglunda prie kūno ir padidina judėjimo laisvę. Naudojama mažais kiekiais su kitomis medžiagomis, gerinant trikotažo savybes, suteikiant lengvumą, komfortą, elegantišką išvaizdą ) audinio.
  • Glaudžių vidinėje dalyje yra papildomas raištelis bei tiek priekyje, tiek užpakalinėje srityje papildomas ištisinis audinys, būdingas maudymosi glaudėms.
  • Pasiūta atsižvelgiant į natūralią vyro kūno anatomiją.

Patariama; L dydžiui liemens apimtis nuo ≤86cm iki ≤92cm; max liemens apimtis - 96cm
Prekės artikulas LG0154

 

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą