Informacija
Ieškoti

Pristatymo informacija

1. Siunčiant per LIETUVOS PAŠTĄ.

 

Užsakymą Lietuvoje 99% gausite per 1-2 darbo dienas. PATIKRINTA  ir  GARANTUOTA kelerių metų veiklos!

Užsakymo vykdymas pradedamas tik gavus apmokėjimą, išskyrus pasirinkus užsakymo apmokėjimas ir siuntimas Išperkamuoju paštu. Užsakytos prekės išsiunčiamos sekančią darbo dieną, gavus apmokėjimą. Neapmokėtas užsakymas rezervuojamas 48 valandoms, vėliau panaikinamas. Norint pratęsti rezervaciją, prašome susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Užsakymo siuntimas registruotu paštu. 

Siuntimas į bet kurią Lietuvos vietovę su siuntinio sekimo kodu t.y. matysite, kada siuntinys bus Jūsų pašte realiu laiku ( kodą išsiųsime sms trumpąja žinute į nurodytą mob. tel. numerį, išsiuntę Jūsų užsakymą ). Paprastai tai užtrunka 1-3d.d. Siunta pristatoma gavėjui nurodytu adresu arba gavėjas siuntą pasiima savo pašto skyriuje. Jei Jums patogiau prekes pasiimti patiems, parašykite komentarą tam skirtame laukelyje, «Pridėti komentarą prie šio užsakymo» , kurį rasite apiforminant užsakymą, pristatymo metodo pasirinkimo dalyje. Taip pat galimas užsakymo siuntimas„ IKI PAREIKALAVIMO ”. Tokiu atveju komentarui skirtame laukelyje įrašykite savo pageidavimą. Beje, šiuo atveju registracijos formoje nebūtina nurodyti savo namų adreso; užsakymo pristatymo adresą nurodote bet kurį Lietuvos pašto skyriaus adresą, kuriame pageidaujate atsiimti užsakymą.

Siuntimo mokestis priklauso nuo svorio, kurį automatiškai susumuoja pati parduotuvės sistema ( svoris bus matomas apiforminant užsakymą ). Įkainiai: iki 100g - 1.70 €; nuo 100g iki 500g – 2.20 €; nuo 500g iki 1000g – 2.70 €

 

Užsakymo siuntimas, į pasirinktą LP EXPRESS terminalą, atsiimant siuntą terminale.

Užsakymas išsiunčiamas tik gavus apmokėjimą!

Šiuo atveju galimi trys variantai:

   1. Pildant užsakymo duomenis, pristatymo ardesą nurodote miestas, pasirinkto terminalo adresas. Pvz.:  Kaunas, A. Juozapavičiaus pr. 84A (NORFA XXL). LP EXPRESS terminalų sąrašą galite rasti čia:   https://www.lpexpress.lt/Savitarnos-terminalai/Vietu-sarasas.html : Skiltyje 'Pristatymo metodas' pasirenkate 3. Siuntimas LIETUVOJE į nurodytą LPEXPRESS terminalą ir pažymite LPEXPRESS terminalas.

   2. Jūs užsiregistruojate LP EXPRESS svetainėje ir Jums bus suteiktas unikalus ID kodas, kurį nurodysite specialiame gavėjo adrese. Pati registracija labai paprasta ir greita. Išsamiau  https://www.lpexpress.lt/nukreipimas-registruotiem/ Štai kaip turi atrodyti gavėjo adresas:

Vardenis Pavardenis

LP123456

Rodūnios kelias 9

LT-02034 Vilnius

LITHUANIA

Tel.: +3706** *****

Siuntimo mokestis kaip ir aukščiau buvo aprašyta, priklausantis nuo užsakymo svorio + 1 €, kurį turėsite sumokėti savitarnos terminale banko kortele.

 

   3. Šis varijantas skiriasi nuo 1-ojo, kad Jums nereikia niekur registruotis ir nurodote savo, kaip gavėjo adresą. Siuntinį bus galima nukreipti į Jūsų pasirinktą savitarnos terminalą vėliau pagal siuntos registracijos numerį. Šiuo atveju paslaugos kaina 1.99 €, kuriuos apmokėsite atsiimant siuntinį banko kortele savitarnos terminale.

Siuntimo mokestis kaip ir aukščiau buvo aprašyta, priklausantis nuo užsakymo svorio + 1.99 €, kurį turėsite sumokėti savitarnos terminale banko kortele.

 

Užsakymo siuntimas išperkamuoju paštu. 

Siuntimas į bet kurią Lietuvos vietovę su siuntinio sekimo kodu t.y. matysite, kada siuntinys bus Jūsų pašte realiu laiku ( kodą išsiųsime sms trumpąja žinute į nurodytą mob. tel. numerį, išsiuntę Jūsų užsakymą ). Užsakymas išsiunčiamas sekančią darbo dieną, gavus užsakymą. Paprastai tai užtrunka 1-3d.d. Siunta pristatoma į gavėjo nurodytą Lietuvos pašto skyrių. Gavėjo pašto skyrius nebūtinai turi sutapti su gavėjo gyvenamąja vietove t.y. Jūs galite pasirinkti bet kurį Lietuvos pašto skyrių. Šiuo atveju registracijos formoje nebūtina nurodyti savo namų adreso; užsakymo pristatymo adresą nurodote pašto adresą, kuriame pageidaujate atsiimti užsakymą.

Siuntimo išlaidos + pašto įkainis 1.50  už pinigų perlaidą .

 

Užsakymo siuntimas į kitas ES ( Europos ) šalis. 

Užsakymas išsiunčiamas tik gavus apmokėjimą!

Siuntimas su siuntinio sekimo kodu t.y. matysite, siuntos maršrutą realiu laiku ir kada siuntinys bus Jūsų nurodytame pašte pagal gyvenamąjį adresą ( kodą išsiųsime el.paštu arba sms trumpąja žinute į nurodytą mob. tel. numerį, išsiuntę Jūsų užsakymą ).

Siuntimo mokestis priklausys nuo siuntos svorio, kurį sistemą paskaičiuos automatiškai apiforminant užsakymą.

 

2. Siunčiant per LPEXPRESS kurjerį.

Užsakymas išsiunčiamas tik gavus apmokėjimą!

Užsakymo vykdymas pradedamas tik gavus apmokėjimą. Užsakytos prekės išsiunčiamos sekančią darbo dieną, gavus apmokėjimą. Užsakymą pristatys kurjeris nurodytu adresu. Neapmokėtas užsakymas rezervuojamas 48 valandoms, vėliau panaikinamas. Norint pratęsti rezervaciją, prašome susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Fiksuotas paslaugos mokestis - 6.00  .

Jeigu iškiltų klausimų dėl pristatymo, visada esame pasiruošę rasti abipusį sprendimą, atsižvelgiant į galimybes. Jums tereikia susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.