Informacija
Ieškoti

Seksualios vyriškos maudymosi kelnaitės

Prekės kodas: G0213

Trumpas aprašymas


Seksualios ir komfortiškos, greitai džiūvančios ir pralaidžios orui  vyriškos maudymosi glaudės. Pakankamai elastingos ir tamprios. Glaudžių priekinėje sritis dvigubo audinio su Push UP kišenėle įdėklui, kuris ... Skaityti toliau...


17.00 €

  • Prieinamumas: Išparduota

  • Seksualios ir komfortiškos, greitai džiūvančios ir pralaidžios orui  vyriškos maudymosi glaudės.
  • Pakankamai elastingos ir tamprios. Glaudžių priekinėje sritis dvigubo audinio su Push UP kišenėle įdėklui, kuris priduos seksualumo ir sukurs vizualinį įspūdį.
  • Pagaminti iš 80 % poliamido ( tai dirbtinis pluoštas plonesnis už žmogaus plauką su puikiomis kvėpavimo savybėmis, greitai džiūvantis ir išlaikantis puikią formą. Pati medžiaga yra labai atspari trinčiai, elastinga ir tvirta ) ir 20 % elastano - ( elastanas dažnai naudojamas maišant kartu su kitais audiniais/pluoštais, kas gaminiui suteikia komfortą ir lankstumą, tuo pačiu užtikrina apatinio trikotažo ilgaamžiškumą. Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi. Šiuolaikinis elastanas atsparus prakaito poveikiui, kosmetikai, aliejams, riebalams, saulės šviesai, gerai skalbiasi ) audinio.
  • Pasiūta atsižvelgiant į natūraliai susiformavusią vyro kūno fiziologiją.

Patariama; M dydžiui liemens apimtis nuo ≤82cm iki ≤88cm; max liemens apimtis - 90cm
Prekės artikulas MG0213

Patariama; L dydžiui liemens apimtis nuo ≤86cm iki ≤92cm; max liemens apimtis - 94cm
Prekės artikulas LG0213

Patariama; XL dydžiui liemens apimtis nuo ≤90cm iki ≤96cm; max liemens apimtis - 98cm
Prekės artikulas XLG0213

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą