Informacija
Ieškoti

Erotiški vyriški apatiniai (boxer-briefs)

Prekės kodas: B0455
-23 %
Akcija
TOP

Trumpas aprašymas


Alyvinės spalvos vyriški ultraseksualūs persišviečiantys šortukai su šilkui būdingu blizgesiu. Kelnaitės sumodeliuotos ir pasiūtos, kad sukurtų papildomos vietos ten kur jos labiausiai reikia, kas suteikia komf... Skaityti toliau...


11.00 € 8.50 €

  • Prieinamumas: Išparduota

  • Alyvinės spalvos vyriški ultraseksualūs persišviečiantys šortukai su šilkui būdingu blizgesiu.
  • Kelnaitės sumodeliuotos ir pasiūtos, kad sukurtų papildomos vietos ten kur jos labiausiai reikia, kas suteikia komfortiškumo jausmą.
  • Švelnaus audinio, elastingos ir tamprios, pažeminto liemens, nevaržančios judesių.
  • Pagamintos iš 80% poliamido ( tai dirbtinis pluoštas plonesnis už žmogaus plauką su puikiomis kvėpavimo savybėmis, greitai džiūvantis ir išlaikantis puikią formą. Pati medžiaga yra labai atspari trinčiai, elastinga ir tvirta ) ir 20% elastano ( elastanas dažnai naudojamas maišant kartu su kitais audiniais/pluoštais, kas gaminiui suteikia komfortą ir lankstumą, tuo pačiu užtikrina apatinio trikotažo ilgaamžiškumą. Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi. Šiuolaikinis elastanas atsparus prakaito poveikiui, kosmetikai, aliejams, riebalams, saulės šviesai, gerai skalbiasi ) audinio.
  • Pasiūtos atsižvelgiant į vyro kūno fiziologiją.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą