Informacija
Ieškoti

Erotiškos trumpikės ( briefs )

Prekės kodas: B0313
-22 %
Akcija
TOP

Trumpas aprašymas


Kokybiškos, nežymiai persišviečiančios, pažeminto liemens seksualios trumpikės vyrams. Komfortiškas modeliavimas sukuria daug vietos ten, kur jos labiausiai reikia. Nevaržančios judesių.Pakankamai tamprios ir el... Skaityti toliau...


11.50 € 9.00 €

  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • Kokybiškos, nežymiai persišviečiančios, pažeminto liemens seksualios trumpikės vyrams.
  • Komfortiškas modeliavimas sukuria daug vietos ten, kur jos labiausiai reikia. Nevaržančios judesių.Pakankamai tamprios ir elastingos.
  • Kelnaitės sumodeliuotos su originalia sling detale ( t.y. priekinėje kelnaičių srityje yra įsiūta kilpos tipo gumelė, kurios paskirtis - natūraliai padidinti vyriškumo vizualinį efektą labiau išstumiant jį į priekį. Tai sumažina prakaitavimą, priduoda papildomos erdvės ir suteikia komfortiškumo. Tuo pačiu ši dizainerių kelnaičių detalė svarbi vyro reprodukcijos sveikatos priežiūrai ).
  • Kelnaitės pasiūtos iš 80% poliamido ( tai dirbtinis pluoštas plonesnis už žmogaus plauką su puikiomis kvėpavimo savybėmis, greitai džiūvantis ir išlaikantis puikią formą. Pati medžiaga yra labai atspari trinčiai, elastinga ir tvirta ) ir 20% elastano ( elastanas dažnai naudojamas maišant kartu su kitais audiniais/pluoštais, kas gaminiui suteikia komfortą ir lankstumą, tuo pačiu užtikrina apatinio trikotažo ilgaamžiškumą. Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi. Šiuolaikinis elastanas atsparus prakaito poveikiui, kosmetikai, aliejams, riebalams, saulės šviesai, gerai skalbiasi ).
  • Švelnios ir patogios, pasiūtos pagal vyro kūno fiziologiją.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą
Susijusios prekės