Informacija
Ieškoti

Komfortiškos glaudės su įdėklu

Prekės kodas: G0210

Trumpas aprašymas


Itin komfortiškos, greitai džiūvančios ir pralaidžios orui  vyriškos maudymosi glaudės, su kuriomis jausitės patikimai ir patogiai. Puikiai tiks bet kurio amžiaus, bet kokio sudėjimo vyrui. Seksualiai atrodanči... Skaityti toliau...


17.00 €

  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • Itin komfortiškos, greitai džiūvančios ir pralaidžios orui  vyriškos maudymosi glaudės, su kuriomis jausitės patikimai ir patogiai. Puikiai tiks bet kurio amžiaus, bet kokio sudėjimo vyrui.
  • Seksualiai atrodančios, elastingos ir tamprios.
  • Glaudžių priekinėje sritis dvigubo audinio su kišenėle įdėklui, kuris priduos seksualumo ir sukurs vizualinį įspūdį.
  • Pagaminti iš 80 % poliesterio ( tai sintetinė medžiaga, bet švelni ir labai lanksti. Plačiai naudojamas rūbų pramonėje, o pastaraisiais metais, pasitelkus naujoviškiausius, šiuolaikinių technologijų laimėjimus, imtas plačiai naudoti ir apatinio trikotažo gamyboje. Lengvos, "kvėpuojančios", greitai džiūstančios medžiagos iš poliesterio, puikiai išlaiko formą, nesiglamžo. Kokybiškas trikotažas iš poliesterio yra laidus orui ir drėgmei (prakaitui), todėl jį dėvint kūnas mažiau prakaituoja, nekaista, išlieka sausas net ir intensyviai judant ) ir 20 % elastano - ( elastanas dažnai naudojamas maišant kartu su kitais audiniais/pluoštais, kas gaminiui suteikia komfortą ir lankstumą, tuo pačiu užtikrina apatinio trikotažo ilgaamžiškumą. Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi. Šiuolaikinis elastanas atsparus prakaito poveikiui, kosmetikai, aliejams, riebalams, saulės šviesai, gerai skalbiasi ) audinio.
  • Pasiūta atsižvelgiant į natūraliai susiformavusią vyro kūno fiziologiją.

Patariama; M dydžiui liemens apimtis nuo ≤82cm iki ≤88cm; max liemens apimtis - 90cm
Prekės artikulas MG0210

Patariama; L dydžiui liemens apimtis nuo ≤86cm iki ≤92cm; max liemens apimtis - 94cm
Prekės artikulas LG0210

Patariama; XL dydžiui liemens apimtis nuo ≤90cm iki ≤96cm; max liemens apimtis - 98cm
Prekės artikulas XLG0210

Patariama; XL/ XXL dydžiui liemens apimtis nuo ≤92cm iki ≤98cm; max liemens apimtis - 100cm
Prekės artikulas XL/ XXLG0210

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą