Informacija
Ieškoti

Komfortiškos sexy kelnaitės

Prekės kodas: B0201
-18 %
Akcija
TOP

Trumpas aprašymas


Nepriekaištingos kokybės, pusiau persišviečiantys, seksualūs šortukai vyrams. Kelnaitės su gėlių piešiniu, pakankamai tamprios, pažeminto liemens. Švelnus ir minkštas audinys suteiks malonumo pojūtį nešiojant. ... Skaityti toliau...


11.00 € 9.00 €

  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • Nepriekaištingos kokybės, pusiau persišviečiantys, seksualūs šortukai vyrams.
  • Kelnaitės su gėlių piešiniu, pakankamai tamprios, pažeminto liemens. Švelnus ir minkštas audinys suteiks malonumo pojūtį nešiojant. Komfortiškos. Sumodeliuotos, kad vyro sėklidės, nešiojamų rūbų nebūtų taip spaudžiamos prie kūno ( šis sprendimas atlieka funkciją, kad sėklidės būtų temperatūroje, kuri yra šiek tiek žemesnė nei viso kūno. Vyro sėklidės paprastai turėtų būti 34,4 °C temperatūroje, o normali kūno temperatūra (apie 36,6 °C) gali pakenkti spermai ). Taip pat sumažina prakaitavimą, priduoda papildomos erdvės ten, kur jos labiausiai reikia.
  • Pagaminta iš 80% poliamido ( tai dirbtinis pluoštas plonesnis už žmogaus plauką su puikiomis kvėpavimo savybėmis, greitai džiūvantis ir išlaikantis puikią formą. Pati medžiaga yra labai atspari trinčiai, elastinga ir tvirta ) ir 20% elastano ( elastanas dažnai naudojamas maišant kartu su kitais audiniais/pluoštais, kas gaminiui suteikia komfortą ir lankstumą, tuo pačiu užtikrina apatinio trikotažo ilgaamžiškumą. Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi. Šiuolaikinis elastanas atsparus prakaito poveikiui, kosmetikai, aliejams, riebalams, saulės šviesai, gerai skalbiasi ) audinio.
  • Patogios, sumodeliuotos ir pasiūtos su atskira kišenėle, atsižvelgiant į vyro kūno fiziologiją.

Patariama; M dydžiui liemens apimtis nuo ≤82cm iki ≤88cm; max liemens apimtis - 92cm
Prekės artikulas MB0201

Patariama; L dydžiui liemens apimtis nuo ≤86cm iki ≤92cm; max liemens apimtis - 96cm
Prekės artikulas LB0201

Patariama; XL dydžiui liemens apimtis nuo ≤90cm iki ≤96cm; max liemens apimtis - 100cm
Prekės artikulas XLB0201

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą