Informacija
Ieškoti

Briefs-glaudės maudymuisi su push-up efektu

Prekės kodas: G0219
Nauja prekė

Trumpas aprašymas


Kokybiškos, greitai džiūvančios ir pralaidžios orui  vyriškos maudymosi glaudės, su kuriomis jausitės patikimai ir patogiai. Puikiai tiks bet kurio amžiaus, bet kokio sudėjimo vyrui. Seksualiai atrodančios, paka... Skaityti toliau...


18.00 €

  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • Kokybiškos, greitai džiūvančios ir pralaidžios orui  vyriškos maudymosi glaudės, su kuriomis jausitės patikimai ir patogiai. Puikiai tiks bet kurio amžiaus, bet kokio sudėjimo vyrui.
  • Seksualiai atrodančios, pakankamai tamprios ir elastingos. Būdingas glaudėms žvilgėjimas.
  • Glaudžių priekinėje sritis dvigubo audinio su kišenėle įdėklui Push Up Pad; padės išvengti vandens temperatūros įtakos, priduos seksualumo. Galima lengvai išimti, jeigu Jums tai nereikalinga.
  • Pagaminta iš 80 % poliamido ( tai dirbtinis pluoštas plonesnis už žmogaus plauką su puikiomis kvėpavimo savybėmis, greitai džiūvantis ir išlaikantis puikią formą. Pati medžiaga yra labai atspari trinčiai, elastinga ir tvirta ) ir 20 % elastano - ( elastanas dažnai naudojamas maišant kartu su kitais audiniais/pluoštais, kas gaminiui suteikia komfortą ir lankstumą, tuo pačiu užtikrina apatinio trikotažo ilgaamžiškumą. Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi. Elastanas atsparus prakaito poveikiui, kosmetikai, aliejams, riebalams, saulės šviesai, gerai skalbiasi ) audinio.
  • Pasiūta pagal vyro kūno sandarą.

Kodas G0219

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą